Novinky - Inovace

LEDhome
LEDbow LEDbow největší výrobce LED
obrazovek v České republice
 • Modernizace přívěsu BARCO LED obrazovkou

  V srpnu 2014 jsme modernizovali dva přívěsy BARCO B10 společnosti AV MEDIA / ProMoPro moderními LED obrazovkami LEDbow 8 SMD. Původní LED obrazovky BARCO sLite 10XP s roztečí pixelů 20,36mm (10,18mm virtuálně) a rozlišením 176x132pixelů fyzicky (352x264 pixelů virtuálně) již nemohly v dnešní době obstát. Nahrazeny byly špičkovými  LED obrazovkami LEDbow SMD 8m s roztečí 8mm s black body SMD LED diodami 3v1 a rozlišením 448x320 pixelů. Fyzické rozlišení tedy vzrostlo více než 6x. Posuďte sami na fotografiích. Díky výrobě na míru původních LED obrazovek trvá přestavba pouhý jeden den a to včetně instalace špičkového videoprocesoru a průmyslového PC s dotykovou obrazovkou. Díky tomu je obsluha velice jednoduchá a rychlá.

 • Označte svůj obchod moderním způsobem

  LED store sign je unikátní výstrč s LED obrazovkou. Produkt nabízíme ve dvou variantách - jednostranné a oboustranné výstrče. Předností produktu LED store sign je jeho snadná instalace a obsluha, stačí pouze připojit elektrickou energii a poté je správa obsahu prováděna přes WiFi. Můžete tak jednoduše a rychle aktualizovat a měnit obsah na vaší výstrči podle aktuálních potřeb a nabídek.

  Vyměňte starou výstrč a upoutejte na svůj obchod a jeho nabídku moderní formou. Jedná se o unikátní komunikační kanál, kterým oslovíte potenciální zákazníky mnohem efektivněji než klasickými výstrčemi. Specifikaci a technikcé parametry produktu LEDbow store sign naleznete v katalogu produktů. Pro více informací a ceně nás kontaktujte na telefoním čísle +420 603 442 700.

 • Máme nový interaktivní web

  Jsme potěšeni, že vám můžeme představit naši novou prezentaci LEDbow.cz. Vytvořili jsme web s responzivním designem, naše reference a produkty si tak můžete pohodlně prohlédnout i na tabletech a v mobilech. Produkty i reference si můžete jednoduše filtrovat podle mnoha kritérií. K vybraným referencím jsme připravili atraktivní fotogalerii. Můžete si také prohlédnout více než 120 projektů chronologicky uspořádaných, které jsme realizovali v posledních 12 letech. Pro zahraniční klienty jsme připravili anglickou verzi webu.

 • Nová firemní identita a loga

  Rozhodli jsme se pro rebranding naší společnosti, protože rozšiřujeme portfolio nabízených produktů a v neposlední řadě chceme dále budovat image naší společnosti. Jsme moderní a inovativní firma zabývající se LED technologiemi a přesně to reflektuje naše nová identita. K naší hlavní značce LEDbow specializující se na LED obrazovky a profesionální produkty LED osvětlení jsme přidali LEDhouse (náš showroom) a LEDhome (LED osvětlení pro domácí uživatele).

Twitter
Twitter