Novinky

LEDhome
LEDbow LEDbow největší výrobce LED
obrazovek v České republice
 • Modernizace přívěsu BARCO LED obrazovkou

  V srpnu 2014 jsme modernizovali dva přívěsy BARCO B10 společnosti AV MEDIA / ProMoPro moderními LED obrazovkami LEDbow 8 SMD. Původní LED obrazovky BARCO sLite 10XP s roztečí pixelů 20,36mm (10,18mm virtuálně) a rozlišením 176x132pixelů fyzicky (352x264 pixelů virtuálně) již nemohly v dnešní době obstát. Nahrazeny byly špičkovými  LED obrazovkami LEDbow SMD 8m s roztečí 8mm s black body SMD LED diodami 3v1 a rozlišením 448x320 pixelů. Fyzické rozlišení tedy vzrostlo více než 6x. Posuďte sami na fotografiích. Díky výrobě na míru původních LED obrazovek trvá přestavba pouhý jeden den a to včetně instalace špičkového videoprocesoru a průmyslového PC s dotykovou obrazovkou. Díky tomu je obsluha velice jednoduchá a rychlá.

 • Nový showroom – LEDhouse

  V koncem  roku 2013 se naše společnost přestěhuje do nového firemní sídla v Praze 9 LEDnické ulici. Cílem je rozšířit nabídku na všechny produkty z LED diod, tedy LED obrazovky, LED osvětlení, LED dopravní značeni, LED fasády atd. LEDhouse je centrem řešení pro širokou skupinu zákazníků hledajících moderní a vyspělé LED technologie. Součástí firemního sídla bude jeden z největších showroomů  LED osvětlení, LED obrazovek a mnoha dalších příbuzných technologií.

  Nový showroom a firemní sídlo je součástí naší dlouhodobé strategie s cílem poskytovat profesionální služby a produkty v oblasti LED technologií. Naleznete zde inspiraci pro vaše projekty a ochotné specialisty, kteří vám rádi poradí a doporučí vhodné technologie a produkty.

 • Opravdu velký monitor

  LEDbow LED TV 4mm BF  – úhlopříčky od 84“ do 140“ v cenách již od 269.000,- Kč Představte svoje produkty na opravdu velkém monitoru s extrémně vysokým jasem a kontrastem. Jednoduchá instalace nezabere déle než hodinu a vestavěný přehrávač zajistí snadnou změnu obsahu. Můžete tak jednoduše aktualizovat a měnit obsah podle potřeb.

  LEDbow TV nabízí skutečně kvalitní zpracování obrazu. Součástí obrazovky je procesor , který umožňuje přímé připojení videosignálu (DVI, HDMI redukcí na DVI (oboje 1024x768 až 1920x1080) a USB). Flash klíček zasunutý do USB portu přehrává v abecedním pořadí na něm uložené spoty (AVI, MPEG apod.). Takže pro zobrazení základní prezentace není zapotřebí žádné PC, jen zasunout flash disk se spoty a hotovo.

 • Označte svůj obchod moderním způsobem

  LED store sign je unikátní výstrč s LED obrazovkou. Produkt nabízíme ve dvou variantách - jednostranné a oboustranné výstrče. Předností produktu LED store sign je jeho snadná instalace a obsluha, stačí pouze připojit elektrickou energii a poté je správa obsahu prováděna přes WiFi. Můžete tak jednoduše a rychle aktualizovat a měnit obsah na vaší výstrči podle aktuálních potřeb a nabídek.

  Vyměňte starou výstrč a upoutejte na svůj obchod a jeho nabídku moderní formou. Jedná se o unikátní komunikační kanál, kterým oslovíte potenciální zákazníky mnohem efektivněji než klasickými výstrčemi. Specifikaci a technikcé parametry produktu LEDbow store sign naleznete v katalogu produktů. Pro více informací a ceně nás kontaktujte na telefoním čísle +420 603 442 700.

 • Máme nový interaktivní web

  Jsme potěšeni, že vám můžeme představit naši novou prezentaci LEDbow.cz. Vytvořili jsme web s responzivním designem, naše reference a produkty si tak můžete pohodlně prohlédnout i na tabletech a v mobilech. Produkty i reference si můžete jednoduše filtrovat podle mnoha kritérií. K vybraným referencím jsme připravili atraktivní fotogalerii. Můžete si také prohlédnout více než 120 projektů chronologicky uspořádaných, které jsme realizovali v posledních 12 letech. Pro zahraniční klienty jsme připravili anglickou verzi webu.

 • Nová firemní identita a loga

  Rozhodli jsme se pro rebranding naší společnosti, protože rozšiřujeme portfolio nabízených produktů a v neposlední řadě chceme dále budovat image naší společnosti. Jsme moderní a inovativní firma zabývající se LED technologiemi a přesně to reflektuje naše nová identita. K naší hlavní značce LEDbow specializující se na LED obrazovky a profesionální produkty LED osvětlení jsme přidali LEDhouse (náš showroom) a LEDhome (LED osvětlení pro domácí uživatele).

Twitter
Twitter