Máme nový web

LEDhome
LEDbow LEDbow největší výrobce LED
obrazovek v České republice

Máme nový interaktivní web

Jsme potěšeni, že vám můžeme představit naši novou prezentaci LEDbow.cz. Vytvořili jsme web s responzivním designem, naše reference a produkty si tak můžete pohodlně prohlédnout i na tabletech a v mobilech. Produkty i reference si můžete jednoduše filtrovat podle mnoha kritérií. K vybraným referencím jsme připravili atraktivní fotogalerii. Můžete si také prohlédnout více než 120 projektů chronologicky uspořádaných, které jsme realizovali v posledních 12 letech. Pro zahraniční klienty jsme připravili anglickou verzi webu.

Responzivní design - prohlížejte náš web na mobilech i tabletech

V sekci "Časté dotazy" zjistíte, na co se zaměřit, pokud uvažujete o koupi LED obrazovky. Navíc zde naleznete vysvětlení základních pojmů týkajících se LED technologií. V sekci "Specializace" se dozvíte, v jakých oblastech můžete využít naše LED panely - reklama, retail, architektura, sport a doprava.

Pro naše zákazníky jsme také připravili "Klientskou sekci", kde si můžete po přihlášení stáhnout veškeré související dokumenty (manuály, faktury, specifikace) k vašim produktům a projektům. Pokud chcete pravidelně dostávat informace o aktuálních trendech v oblasti LED technologií, přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

Aktuality

Všechny
Twitter
Twitter