Nová identita a loga

LEDhome
LEDbow LEDbow největší výrobce LED
obrazovek v České republice

Nová firemní identita a loga

Rozhodli jsme se pro rebranding naší společnosti, protože rozšiřujeme portfolio nabízených produktů a v neposlední řadě chceme dále budovat image naší společnosti. Jsme moderní a inovativní firma zabývající se LED technologiemi a přesně to reflektuje naše nová identita. K naší hlavní značce LEDbow specializující se na LED obrazovky a profesionální produkty LED osvětlení jsme přidali LEDhouse (náš showroom) a LEDhome (LED osvětlení pro domácí uživatele).

Nová loga našich značek LEDbow, LEDhouse a LEDhome

Všechny tři loga pro jednotlivé značky jsou založena na společném symbolu, který vznikl z průřezu čtyř LED diod, které jsou na LED panelech umístěny v řadách a tvoří mřížku. Tento průřez jsme otočili o 45° a do každého vložili ikonu, která reprezentuje hlavní nabízený produkt každé značky.

Koncept společného symbolu pro všechny značky

Toto řešení nám dává prostor pro nové značky a rozšíření našeho portfolia v budoucnosti. Zpracování logotypů nám umožnuje jeho kreativní aplikaci na nejrůznějších místech naší marketingové komunikace. Prohlédněte si prezentaci a získejte více informací o rebrandingu naší společnosti v sekci "Identita".

Isometrická vizualizace konceptu

Aktuality

Všechny
Twitter
Twitter