ABSEN & E-Profit

LEDhome
LEDbow LEDbow největší výrobce LED
obrazovek v České republice

ABSEN & E-Profit

ABSEN – společnost E-Profit, a.s. se stala exkluzivním partnerem společnosti SHENZHEN ABSEN v České a Slovenské republice a dalších zemích Evropy. SHENZHEN ABSEN je jedním z největších výrobců LED obrazovek na světě a je největším čínským vývozcem LED obrazovek na vyspělé trhy USA a EU. Tímto spojením vzniká velice silná skupina garantující zákazníkům maximální kvalitu produktů i záručního a pozáručního servisu.

Naše společnost se zavázala prodávat kromě vlastních LED obrazovek LEDbow i LED obrazovky Absen a společnost Absen se zavázala nabízet LED obrazovky LEDbow s unikátním řídícím systémem LEDbow svým partnerům. Naše společnost bude také provádět záruční i pozáruční servis LED obrazovek Absen v EU.

E-Profit, a.s. se stala exkluzivním partnerem společnosti ABSEN v Evropě

Společnost ABSEN byla založena v roce 2001 s kapitálem 10.2 mil. USD. Výrobky společnosti ABSEN se prodávají ve 117 zemích světa. Firma úspěšně realizovala více než 6000 projektů po celém světě. Navíc se může pyšnit statusem největšího vývozce LED displejů v Číně a to čtyři roky za sebou. ABSEN zaměstnává 1200 lidí. Více než 50 % z celkových tržeb tvoří vývoz do Evropy a Spojených státu.

Aktuality

Všechny
Twitter
Twitter